Atribuită Cumpărare directă

FLUIMUCIL 300 MG/3 ML SOL INJ/INHAL NEBULIZ/INSTILATIE ENDOTRAHEOBRON CT*5 FIOLE*3 ML-ACETYLCYSTEINU

Număr anunț
DA32939128
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,92 RON
Valoare atribuită
349,92 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,92 RON

din 349,92 RON estimat