Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar - Service-ul si mentenanta intregului parc I.T.

Număr anunț
DA32939919
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat