Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT GRANULAT PENTRU MASINI AUTOMATE SACI DE 10 KG

Număr anunț
DA32939960
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
CELAROM SRL (CUI 13930145)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat