Atribuită Cumpărare directă

Napolact Cascaval Felii 240g

Număr anunț
DA32940143
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090,64 RON
Valoare atribuită
2.090,64 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090,64 RON

din 2.090,64 RON estimat