Atribuită Cumpărare directă

Suport monitor Maclean, Suport dublu pe birou, Pentru monitor și laptop; ref. 8739

Număr anunț
DA32940407
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat