Atribuită Cumpărare directă

Tabla alba magnetica whiteboard scolara scolar 120x180 120 x 180 rama aluminiu tavita B4U PREMIUM

Număr anunț
DA32941103
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820,88 RON
Valoare atribuită
820,88 RON
Data publicării
31.03.2023 00:00
Data finalizării
03.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820,88 RON

din 820,88 RON estimat