Atribuită
Cumpărare directă
SANGE DE CONTROL 2N;2L;2H
- Număr anunț
- DA33525422
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.439,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.439,25 RON
- Data publicării
- 23.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.