Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic

Număr anunț
DA33525541
Autoritate contractantă
COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,96 RON
Valoare atribuită
957,96 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,96 RON

din 957,96 RON estimat