Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PUBLICA DE SERVICII REPARATIE INSTALATIE ELECTRICA PRAM

Număr anunț
DA33526047
Autoritate contractantă
Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
Furnizor / câștigător
GENERAL TEHNIC SRL (CUI 8357395)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat