Atribuită
Cumpărare directă
ENOXAPARINUM (NATRICUM) / Clexane 6000 UI anti-Xa/0.6 ml x 50 ser./ Clex - Enoxa - Enoxaparin
- Număr anunț
- DA33526053
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.688,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.688,70 RON
- Data publicării
- 23.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.