Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si instalare echipament expozitional

Număr anunț
DA33526469
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
DECY IMPEX SRL (CUI 3341150)
Cod CPV
39154000-6 · Echipament de expozitie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.736 RON
Valoare atribuită
30.736 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.736 RON

din 30.736 RON estimat