Atribuită Cumpărare directă

Set Cartuse Toner HP Color Lasejet Pro MFP M277 dw CMYK

Număr anunț
DA33526483
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
EOSAD TRADE SRL (CUI 9263310)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat