Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara monobloc verde 2000X1200

Număr anunț
DA33526979
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256 RON
Valoare atribuită
1.256 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.256 RON

din 1.256 RON estimat