Atribuită Cumpărare directă

Banner 1,60*1,60 m

Număr anunț
DA33527393
Autoritate contractantă
Biblioteca Municipala Odorheiu Secuiesc (CUI 6876957)
Furnizor / câștigător
s.c. DTP Studio s.r.l. (CUI 13131717)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare atribuită
2.688 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688 RON

din 2.688 RON estimat