Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitiv criptografic securizat tip token, SafeNet, eToken 5110, negru
- Număr anunț
- DA33528720
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 38731000-8 · Contoare cu jetoane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.