Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare usor pudrate latex nesterile dimensiunea ,S M L-

Număr anunț
DA33529058
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.604,60 RON
Valoare atribuită
7.604,60 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.604,60 RON

din 7.604,60 RON estimat