Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE MEDICAMENTE

Număr anunț
DA33530709
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.552,67 RON
Valoare atribuită
8.552,67 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.552,67 RON

din 8.552,67 RON estimat