Atribuită Cumpărare directă

Costum salopeta,Halat din tercot

Număr anunț
DA33530876
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
DIDONA B TEXTILE S.R.L. (CUI 44816591)
Cod CPV
18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
03.07.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat