Atribuită Cumpărare directă

Anvelopa anvelope cauciuc cauciucuri pneu 205/60/16 205/60 R16 205/60R16 96H XL iarna GOODYEAR

Număr anunț
DA33531308
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227,84 RON
Valoare atribuită
1.227,84 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227,84 RON

din 1.227,84 RON estimat