Atribuită Cumpărare directă

CARTUS GECO 9X19 LUGER/FMJ/8,0G

Număr anunț
DA33531455
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
GUNTECH SRL (CUI 474136)
Cod CPV
35331000-3 · Munitie pentru arme de foc si de razboi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.281,60 RON
Valoare atribuită
4.281,60 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.281,60 RON

din 4.281,60 RON estimat