Atribuită Cumpărare directă

Instalare sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA33531922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29032116)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.535,45 RON
Valoare atribuită
29.535,45 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.535,45 RON

din 29.535,45 RON estimat