Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari modernizare baza sportiva L.P.S. "Mircea Eliade" Teren de Fotbal 50m/90m = 4500 mp
- Număr anunț
- DA33532509
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE (CUI 24437674)
- Furnizor / câștigător
- FOOTBALL CLUB ARENA SRL (CUI 28324244)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710.350 RON
- Valoare atribuită
- 710.350 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.