Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza SF- Amenajare drum de legătură între Strada 22 Decembrie și DN18
- Număr anunț
- DA33533079
- Autoritate contractantă
- U.A.T BORSA (CUI 3627544)
- Furnizor / câștigător
- ROAD EXPERT DESIGN S.R.L. (CUI 47115848)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.000 RON
- Valoare atribuită
- 265.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.