Atribuită Cumpărare directă

Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj x 5fi / PHYTOMENADIONUM

Număr anunț
DA33533349
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.315,60 RON
Valoare atribuită
6.315,60 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.315,60 RON

din 6.315,60 RON estimat