Atribuită
Cumpărare directă
Rola role cearceaf pat medical celuloza 2 str 50m 50 m metri 700gr 700 g gr grame 50cmx50cm HYGIENE
- Număr anunț
- DA33533952
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658,35 RON
- Valoare atribuită
- 658,35 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.