Atribuită Cumpărare directă

Montaj ricever rulou usa

Număr anunț
DA33534459
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 3896976)
Furnizor / câștigător
HEALTHY PRESSOTHERAPY S.R.L. (CUI 42871328)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat