Atribuită
Cumpărare directă
Cozonac
- Număr anunț
- DA33535338
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMISOARA (CUI 29126970)
- Furnizor / câștigător
- HOROBETA IMPEX SRL (CUI 11163224)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,10 RON
- Valoare atribuită
- 110,10 RON
- Data publicării
- 26.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.