Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta sistem iluminat public stradal pentru Comuna Vanatori Neamt

Număr anunț
DA33535526
Autoritate contractantă
COMUNA VINATORI NEAMT (CUI 2614279)
Furnizor / câștigător
PENTA SRL (CUI 9979647)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.230,58 RON
Valoare atribuită
10.230,58 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.230,58 RON

din 10.230,58 RON estimat