Atribuită Cumpărare directă

Kit evacuare/etansare aparate aer conditionat pentru UMP - BDCE

Număr anunț
DA33535647
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,30 RON
Valoare atribuită
382,30 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,30 RON

din 382,30 RON estimat