Atribuită Cumpărare directă

Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 P619 10.4 inch Octa Core 4GB RAM 64GB flash 4G Android

Număr anunț
DA33535801
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.969,76 RON
Valoare atribuită
8.969,76 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.969,76 RON

din 8.969,76 RON estimat