Atribuită Cumpărare directă

CISMEA PENTRU APA POTABILA

Număr anunț
DA33535812
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
936,97 RON
Valoare atribuită
936,97 RON
Data publicării
26.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

936,97 RON

din 936,97 RON estimat