Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica rola role celuloza 2 str 14.3m 14.3 m metri 55g 55gr 55 g gr grame I LOVE MY PAPER

Număr anunț
DA33537169
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769,05 RON
Valoare atribuită
1.769,05 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769,05 RON

din 1.769,05 RON estimat