Atribuită Cumpărare directă

achizitie genti frigorifice

Număr anunț
DA33537591
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina Buzau (CUI 4055742)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.222 RON
Valoare atribuită
2.222 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.222 RON

din 2.222 RON estimat