Atribuită Cumpărare directă

Oferta mentenanta instalatii de ventilatie si climatizare RAR Brasov

Număr anunț
DA33537639
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
POLTISAN SRL (CUI 16446841)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.720 RON
Valoare atribuită
10.720 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
30.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.720 RON

din 10.720 RON estimat