Atribuită Cumpărare directă

Ampiplus 1000mg/500mg-pulb.inj.x 25fl-Antibiotice AMPICILLINUM + SULBACTAM

Număr anunț
DA33538469
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
776,58 RON
Valoare atribuită
776,58 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

776,58 RON

din 776,58 RON estimat