Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CARTI NUMAR DE REFERINTA: 212 PRET DE CATALOG: 789,45 RON / Unitate de masura UNITATE DE MAS
- Număr anunț
- DA33540103
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GIRLA MARE (CUI 29151761)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,45 RON
- Valoare atribuită
- 789,45 RON
- Data publicării
- 27.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.