Atribuită Cumpărare directă

Pachet carti

Număr anunț
DA33540179
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,71 RON
Valoare atribuită
589,71 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,71 RON

din 589,71 RON estimat