Atribuită Cumpărare directă

Acumulator li- ion cu indicator

Număr anunț
DA33540997
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603,36 RON
Valoare atribuită
603,36 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603,36 RON

din 603,36 RON estimat