Atribuită Cumpărare directă

FURNIZAT MANA CURENTA ANTIBACTERIANA SI PROTECTIE PVC PERETE SECTIA HEMATOLOGIE

Număr anunț
DA33541210
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
DAX SAILE SRL (CUI 27277837)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.684,26 RON
Valoare atribuită
1.684,26 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.684,26 RON

din 1.684,26 RON estimat