Atribuită Cumpărare directă

Materiale dconstructie

Număr anunț
DA33541496
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.684,94 RON
Valoare atribuită
23.684,94 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.684,94 RON

din 23.684,94 RON estimat