Atribuită
Cumpărare directă
Licențe electronice pe bază de abonament anual conform oferta depusa la anunt ADV 1369933/19.06.2023
- Număr anunț
- DA33542260
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.572 RON
- Valoare atribuită
- 3.572 RON
- Data publicării
- 27.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.