Atribuită Cumpărare directă

Diverse recipiente de stocare - borcane sticla FMSB

Număr anunț
DA33542788
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227,32 RON
Valoare atribuită
2.227,32 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227,32 RON

din 2.227,32 RON estimat