Atribuită
Cumpărare directă
Hartie pentru copiator A4 80 gr 500 coli Xerox Premier NUMAR DE REFERINTA: 5200Alcool sanitar Vorona
- Număr anunț
- DA33543080
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,06 RON
- Valoare atribuită
- 298,06 RON
- Data publicării
- 27.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.