Atribuită Cumpărare directă

Pâine fără gluten Multi Dark, 300gFranzela alba, 700gPaine alba 1kg

Număr anunț
DA33543196
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
Furnizor / câștigător
PANEMAR MORARIT SI PANIFICATIE SRL (CUI 4844886)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520,44 RON
Valoare atribuită
1.520,44 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520,44 RON

din 1.520,44 RON estimat