Atribuită Cumpărare directă

Metorthrit 10mg/ml-(20mg)-seringa x 2ml-Rompharm METHOTREXATUM// referat 15428 - 22.06.2023

Număr anunț
DA33543793
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,65 RON
Valoare atribuită
187,65 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
29.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,65 RON

din 187,65 RON estimat