Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de consultanta Autorizatie de mediu

Număr anunț
DA33544132
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI RO8189348)
Furnizor / câștigător
Dumescu Florin (CUI 20472016)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat