Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare materiale

Număr anunț
DA33544159
Autoritate contractantă
COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
24327000-2 · Diverse substante chimice organice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.339,27 RON
Valoare atribuită
1.339,27 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339,27 RON

din 1.339,27 RON estimat