Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cosmetizare aparate de aer conditionat (igienizare,curatare si igienizare).

Număr anunț
DA33544530
Autoritate contractantă
TRANSURBIS (CUI 10683385)
Furnizor / câștigător
CARD INSTAL SRL (CUI 14114609)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat