Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la bazine de apa

Număr anunț
DA33544734
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
URGENTPRO DESIGN S.R.L. (CUI 44592702)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.753,83 RON
Valoare atribuită
49.753,83 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.753,83 RON

din 49.753,83 RON estimat