Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole si materiale de reparatii si intretinere

Număr anunț
DA33545074
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,13 RON
Valoare atribuită
836,13 RON
Data publicării
27.06.2023 00:00
Data finalizării
28.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,13 RON

din 836,13 RON estimat